MARKA TESCİL

Markamı Neden Tescil Ettirmeliyim?

Marka, bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlar. Tescil edilmemiş marka size ait değildir. Marka tescili, markanın kime ait olduğunu belgelendirme şeklidir. Marka tescili ile ürünlerinizi satmaya veya bu işaret altında hizmet vermeye başlamadan önce marka tescili yapmak son derece önemlidir. Marka tescili, müşterilerinizin benzer ürünleri birbirinden ayırt edebileceğine ve hangisinin sizin olduğunu anlayacağına dair güven verir.

 

Markam Tescile Uygun Mu?

Markanızın tescile uygun olup olmadığını ücretsiz olarak araştırıyoruz. Bize aşağıdaki formdan gerekli bilgileri doldurup göndermeniz yeterli. En geç 24 saat içerisinde marka araştırmanızı ücretsiz olarak yapıp size geri dönüş sağlıyoruz. Biz marka araştırmanızı yaparken marka olarak tescil olunabilecek işaretlerin neler olduğunda dair hazırladığımız makalemizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Markamı Nasıl Seçmeliyim?

Henüz bir markanız yoksa doğru markayı bulabilmeniz için danışmanlık hizmetinde bulunuyoruz!

Markam Hangi Sınıfa Giriyor?

Marka tescilinde Nis Anlaşması’na göre belirlenen sınıflar kullanılmaktadır. Bu sınıf listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizler markanız için en uygun sınıf veya sınıfları belirleyip sizlere sunuyoruz.

Marka Başvurunuzu Bugün Yapalım