Hakkımızda

Merkez ofisi Ankara’da bulunan Kaya & Elmadağ Hukuk Bürosu, Av. Gülten Kaya ve Av. Haluk Can Elmadağ tarafından kurulmuştur. Yerel ve uluslararası müvekkillerine birçok konuda uzmanlaşmış hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Kaya & Elmadağ Hukuk Bürosu, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde ve hukukun hemen her alanında hizmet sunmayı amaçlamış olup müvekkillerinin değişen hukuki sorunlarına ve taleplerine göre uygun çözümler sunmaktadır. Büromuzda dava ve icra takiplerinin yanı sıra ihtiyaçlara yönelik olarak danışmanlık hizmetleri verilmekte, sözleşmeler düzenlemekte, müzakere ve iş görüşmelerinde yardımcı olunmakta, iktisadi ve hukuki risk analizlerinin yapılması ve açılması muhtemel davalarda süreç ve sonuçlarına ilişkin görüş verilmesi ve hukuki konularda danışmanlık yapılması, yetkili mercilere gerekli başvuruların yapılması ve takibi tarafımızca titizlikle ve özveriyle yürütülmektedir. Büromuz, özel uzmanlık gerektiren konularda akademisyenlerden danışmanlık hizmeti almakta, diğer hukuk bürolarıyla çözüm ortaklığı temelinde işbirlikleri yapmaktadır.

Kaya & Elmadağ Hukuk Bürosu’nun amacı, müvekkillerinin hukuki problemlerini irdeleyerek mevcut ve olası ihtiyaçları saptamak; ihtiyaçları karşılayıcı, menfaatleri koruyucu, riskleri önleyici hukuki çözümler sunarak, müvekkilin ticari başarısı ve devamlılığı için gerekli, hukuki riskleri minimize eden bir altyapıyı oluşturmak ve devamını sağlamaktır. Bu yaklaşım, Kaya & Elmadağ Hukuk Bürosu’na otomotiv, e-ticaret, gıda, medikal gibi muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve çok uluslu şirketlerden oluşan müvekkilleriyle uzun soluklu ilişkiler sağlamayı mümkün kılmıştır.